+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Бітумна черепиця у Львові є однією з найпоширеніших покрівель для даху. Адже дах Вашого будинку є таким ж важливим елементом дому, як і його правильно закладений фундамент. Асортимент бітумної черепиці на сьогоднішній день надзвичайно різноманітний, наше ж завдання, допомогти Вам, підібрати найкращий і найвигідніший варіант саме для Вас. Наш досвід та асортимент - запорука найкращого вибору для кожного клієнта!

Бітумна черепиця у Львові - асортимент та гарантія

Компанія Олніта є сертифікованим представником 4 брендів бітумної черепиці у Львові. Це чотири найпопулярніші і найнадійніші компанії, які існують на ринку багато років та довели, що їх продукція високо цінується у світі. На весь товар діє гарантія виробника!

Катепал - це провідний фінський виробник гнучкої черепиці та інших виробів з бітуму. Тегола - італійська компанія, яка виготовляє м'яку покрівлю, займає одну з провідних позицій на тематичному ринку. Iko (Канада) - лідер серед найбільших світових експортерів і виробників покрівельних матеріалів. Kerabit - це гнучка покрівля нового покоління для котеджів, житлових і громадських будівель.

Кожна з компаній представляє широкий вибір кольорових гамм, це дозволяє знайти ідеальний варіант для кожного покупця.

Чому варто обрати бітумну черепицю?

Що ж це за гнучка черепиця і чому популярність бітумної черепиці у Львові постійно зростає? Вперше бітумну черепицю почали використовувати в Сполучених Штатах Америки, а згодом вона стає популряною і в Європі. Матеріалом для виготовлення є міцне скловолокно, саме тому покрівля є надзвичайно міцною. Чим цупкіше скляне волокно тим якісніший продукт. Скловолокно просочене бітумом, на який наноситься кам’яна крихта ( базальтовий гранулят) забезпечує покрівельному покриттю захист від механічних пошкоджень та несприятливого впливу ультрафіолетових променів. Така технологія робить гнучку покрівлю пластичною, міцною, стійкою до деформації, що вигідно відрізняє її від інших видів покриттів. Тому її часто називають гнучкою чи м'якою, не важко здогадатися, що основною її перевагою є гнучкість. Саме завдяки цій властивості, можна оздоблювати дахи будь-якої складності, що дозволяє дизайнерам не обмежувати себе в ідеях, в результаті ми отримуємо неймовірні архітектурні рішення. Бітумна покрівля не схильна до корозії. ЇЇ неможливо розбити, як натуральну черепицю. Так само м'яка покрівля володіє відмінними шумоізолюючими властивостями, має низьку теплопровідність, пожежобезпечна, не схильна до гниття та вигорання, стійка до різних перепадів температур, має велике різноманіття форм і забарвлень, практично безвідходна, навіть при монтажі найскладніших покрівель, що робить її більш економічною.

Телефонуйте та дізнайтеся все про бітумну черепицю у Львові

Будинок покритий бітумною черепицею – це просто краса, яка робить будинок неповторним і індивідуальним. Колектив компанії Олніта розповість про всі деталі матеріалів. Також запропонуємо візуалізацію готових об’єктів (фото і відео матеріал). Ми реалізуємо бітумну черепицю у Львові вже більше 5 років! Наш досвід завжди стає у нагоді клієнтам.

Ваш затишок і комфорт – це наша робота!

Ми в мережі
Виникли питання?