+38 095 602-87-59 +38 067 153-14-61 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Дах будинку настільки ж важливий, як і правильно закладений фундамент. У будівельних магазинах зараз представлений великий вибір покрівельних матеріалів. Як не розгубитися під час вибору даху для вашого будинку?

Саме у цьому компанія Олніта спробує Вам допомогти.

На сьогоднішній день Бітумна черепиця у Львові відносно новий матеріал, але дуже швидко набирає обертів і витісняє з ринку такі покрівельні матеріали як: металочерепицю, металопрофіль і інші. Вперше бітумна черепиця почала використовуватися в Америці, а згодом одержала широке поширення в країнах Європи.

Бітумна покрівля для даху у Львові

Що ж являє собою гнучка черепиця і чому популярність бітумної черепиці у Львові росте все більше з кожним роком?

М’яка покрівля також відома як бітумна черепиця або гнучка черепиця – все це різні назви одного й того ж матеріалу, що застосовується для покриття дахів, одна з основних переваг якого є звичайно гнучкість. Ця властивість бітумної черепиці дозволяє зводити покрівлі різного рівня складності, втілюючи найбільш сміливі та неординарні архітектурні рішення з легкістю і витонченістю, не витрачаючи при цьому багато коштів і зусиль.

Технології виготовлення бітумної черепиці

Виготовляється бітумна черепиця з міцного скловолокна, що надає матеріалу високу міцність. Чим цупкіше скловолокно тим якісніший продукт. Скловолокно просочене бітумом, на який наноситься кам’яна крихта ( базальтовий гранулят), що забезпечує покрівельному покриттю захист від механічних пошкоджень і несприятливого впливу ультрафіолетових променів, і завдяки якій, гнучка черепиця має велике різноманіття різних забарвлень.

Така технологія робить бітумну черепицю пластичною, міцною, стійкою до деформації, що вигідно відрізняє її від інших видів покриттів. Бітумна черепиця задовольняє найбільш суворі вимоги до експлуатаційних характеристик матеріалу.

Бітумна черепиця Львів - властивості використання у нашому регіоні

Бітумна покрівля не схильна до корозії. ЇЇ неможливо розбити, як натуральну черепицю. Так само бітумна черепиця володіє відмінними шумоізолюючими властивостями, має низьку теплопровідність, пожежобезпечна, не схильна до гниття та вигорання, стійка до різних перепадів температур, має велике різноманіття форм і забарвлень, практично безвідходна, навіть при монтажі найскладніших покрівель, що робить її більш економічною.

Будинок покритий Бітумною черепицею – це просто краса, яка робить будинок неповторним і індивідуальним.

У Вас ще залишилися сумніви, щодо вибору покрівлі? 

Колектив компанії Олніта розповість про всі деталі матеріалів. Також запропонуємо візуалізацію готових об’єктів (фото і відео матеріал). Ми реалізуємо бітумну черепицю у Львові вже більше 5 років! Наш досвід завжди стає у нагоді клієнтам. 

Ваш затишок і комфорт – це наша робота!