+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Бітумна черепиця Iko - лідер серед найбільших світових експортерів і виробників покрівельних матеріалів. Відрізняється доступною ціною, при її високих характеристиках.

IKO – ТМ бітумної черепиці на основі скловолокна, просоченого окисленим бітумом і покритого кам’яною крихтою, що забезпечує міцність, герметичність, стійкість до старіння і впливу атмосферних явищ.

Компанія ІКО є одним з найбільших виробників гнучкої черепиці. IKO Industries була заснована в Канаді в 1951 році. Сьогодні гнучка бітумна черепиця - основний напрямок діяльності компанії Айко. Весь виробничий цикл від видобутку до виробництва продукції відбувається на власних заводах компанії.

Бітумна черепиця IKO

Чому бітумна черепиця IKO?

Айко єдина в Європі компанія із замкнутим циклом виробництва бітумної черепиці. Компанія має власні потужності по видобутку мінералів для посипки, виробництва бітуму, скловолокна та по кольоруванню гранул.

На кожному заводі IKO бітум обробляється гарячим повітрям, що дозволяє суттєво підвищити стійкість готової продукції до високих температур.

Гранули для посипки моделюються і пігментуються для збереження привабливого вигляду черепиці на довгі роки.

IKO самостійно виготовляє скловолокно і має найбільші потужності з виробництва цього важливого елементу готової бітумної черепиці.

Повністю замкнутий цикл виробництва від переробки сировини до готової продукції, гарантує точність характеристик, надійність кожного гонту та довговічність експлуатації бітумної черепиці IKO на Вашій покрівлі.

Переваги бітумної черепиці Айко

Бітумна черепиця Айко

ЕСТЕТИКА: кам’яна крихта пофарбована в массі, що гарантує стійкість кольору до вигорання. Традиційні форми у поєднанні з різноманітними кольоровими рішеннями відкривають широкі можливості для індивідуального дизайну.

БЕЗПЕКА: в результаті процесу окислення бітум очищують від шкідливих домішок.

НАДІЙНІСТЬ: цупке скловолокно забезпечує високу стійкість черепиці до вітрових та механічних навантажень, а високоякісний бітум і щільне прилягання до основи забезпечує абсолютний захист покрівлі від дощу і снігу.

ГАРАНТІЯ: на одношарову черепицю гарантія 10 років, а на двошарову ламіновану 25 років платинової гарантії, що означає у разі страхового випадку компанія покриває затрати не тільки на черепицю, але і на транспорт та вартість робіт.

Ну і погодьтесь, що впершу чергу ми обираємо те що «припало до ока», а вже потім, обговорюємо якість і ціну. Бітумна черепиця Айко заворожує з першого погляду, при цьому в ній поєдані і хороша якість і доступна ціна.

Ми в мережі
Виникли питання?