+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Бітумна черепиця Katepal характеризується функціональністю, довговічністю, невразливістю для зовнішніх кліматичних факторів, відрізняється екологічністю та естетичністю, має чудовий зовнішній вигляд.

Завод Katepal Oy - це провідний фінський виробник гнучкої (бітумної) черепиці та інших виробів з бітуму. Історія компанії веде свій відлік з 1949 року, і з тих пір торгова марка Катепал стала одним з лідерів у своїй галузі не тільки в скандинавських країнах, але також і в інших європейських державах, в тому числі і в Україні. Бітумна черепиця у Львові своїм успіхом безпосередньо завдячує марці Катепал. Сучасне виробництво в Фінляндії гарантує високу якість продукції.

Асортимент гнучкої бітумної черепиці Катепал

Модельний ряд, яким представлена гнучка бітумна черепиця Katepal, відрізняється широким спектром колірних пропозицій. Ви зможете підібрати відповідні моделі гнучкої черепиці від компанії Катепал для ексклюзивного дизайнерського рішення, яка буде гармоніювати з фасадним оформленням будинку, а також кольоровою гамою всього двору.

Бітумна черепиця Катепал (Фінляндія) - у нас Ви можете знайти всі колекції і кольори бітумної покрівлі.

Бітумна черепиця Katepal Jazzy

Бітумна черепиця з колекції Katepal Jazzy завдяки своїм незвичайним орнаментам підкреслить індивідуальність і стильність покрівлі Вашого будинку.

Оригінальність черепиці з колекції Катепал Jazzy полягає в змішуванні кольорових і чорних гранул, унаслідок чого на покрівлі утворюється химерний малюнок з переливами.

Коричневий Мідний Червоний Сірий Зелений
Jazzy Коричневий Jazzy Мідний Jazzy Червоний Jazzy Сірий Jazzy Зелений

Бітумна черепиця Katepal Rocky

Колекція черепиці Katepal Rocky зробить дах Вашого будинку схожим на старовинну гонтову покрівлю.

Компанія Олніта пропонує широкий вибір черепиці преміум- класу з колекції Катепал Rocky, яка є унікальною розробкою дизайнерів компанії Katepal OY, що відкрила новий етап в дизайні покрівель. Унікальність цієї черепиці полягає в прямокутних пелюстках, які надають покрівлі оригінальність і роблять її схожою на давню гонтову покрівлю. Колекція має деcять колірних варіантів, які надають найширші можливості при створенні вишуканих і надійних покрівель.

Балтика Чорний Дюна Голуба лагуна Граніт
Rocky Балтика Rocky Чорний Rocky Дюна Rocky Голуба лагуна Rocky Граніт
Стиглий каштан Мідний відлив Тайга Теракота Золотий пісок
Rocky Стиглий каштан Rocky Мідний відлив Rocky Тайга Rocky Теракота Rocky Золотий пісок

Бітумна черепиця Katepal Katrilli

Гнучка черепиця з колекції Katepal Katrilli відрізняється від інших тим, що вона надає покрівлі об'ємний, рельєфний вигляд.

Колекція Катепал Katrilli характеризується натуральними природними тонами, а назви відтінків в колекції відображають прагнення до єднання з навколишнім середовищем. Рельєфний і об'ємний вид дах отримує завдяки «тіням», нанесеним на
верхні частини черепичних пелюсток.

Дюна Іній Кора дерева Лишайник Осінній червоний
Katrilli Дюна Katrilli Іній Katrilli Кора дерева Katrilli Лишайник Katrilli Осінній червоний
Сірий Синій Верес Зелень мохова Золотий пісок
Katrilli Сірий Katrilli Синій Katrilli Верес Katrilli Зелень мохова Katrilli Золотий пісок

Бітумна черепиця Katepal Foxy

Колекцію Katepal Foxy дизайнери Katepal Oy створили спеціально для тих, хто цінує незвичайні форми і максимально природні відтінки. Кольори черепиці з колекції Katepal Foxy повторюють природні фарби, що зустрічаються в природі. А форма пелюсток цієї черепиці відрізняється оригінальністю, нагадуючи про м'яких морських хвилях.

Темно-сірий Злений Світло-сірий Червоний Коричневий
Foxy Темно-сірий Foxy Зелений Foxy Світло-сірий Foxy Червоний Foxy Коричневий

Бітумна черепиця Katepal Classic KL

Головна відмінна риса колекції Katepal Classic KL - чистота і ясність кольору.

Колекція черепиці Katepal Classic KL надає класичний вибір одноколірної черепиці у формі шестигранників. Така черепиця прекрасно підійде любителям строгих архітектурних рішень.

Чорний Зелений Коричневий Червоний Сірий
kl black s kl green s kl korichnevy s kl red s kl seriy s
Ми в мережі
Виникли питання?