+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Комплектуючі Катепал. Ендовий килим.

Необхідний для:

 • Додаткового захисту найбільш вразливих ділянок дах зон внутрішніх перегинів
 • Значно знижує негативний вплив снігових і дощових навантажень на дах
 • Дозволяє уникнути протікання
 • Суттєво покращує естетичний вигляд покрівлі

Кольори ендови: теракота, сірий, верес, дюна, зелений, золотий пісок, іній, коричневий, червоний, лишайник, мідний, синій, чорний.

Специфікація 

 • Метод установки: механічна фіксація ( покрівельні цвяхи)
 • Номінальна вага : 3,8 кг/м2
 • Розмір рулону: 10 x 0,7 м
 • Основа: поліестер
 • Тип бітуму: СБС
 • Модифікований бітум
 • Верхній шар: дрібний пісок.

komplekt katepУмови застосування:

Ендови – це внутрішні перегини покрівлі , які відчувають дощові і снігові навантаження , в десятки разів перевершують ті , що припадають на частку інших елементів .

Фахівцями заводу KATEPAL OY розроблений новий матеріал для захисту розжолобків покрівлі - KATEPAL SUPER PINTARI . Оскільки основою матеріалу є поліестер , він відрізняється підвищеною міцністю , гнучкістю і стабільністю при підвищеній температурі , а значить , щебільшою опірністю агресивним впливам зовнішнього середовища.

Комплектуючі Katepal. Підкладковий килим.

Необхідний для: Надійного захисту від протікання на самих навантажених місцях покрівлі - карнизах Забезпеченнядодаткового захисту в найбільш уразливих місцях покрівлі - розжолобках Гарантії надійності покрівлі при нахилахвід 11.3 градусів.

Можливості позбутися від поширених проблем з різними виступаючими елементами, такими як мансардні вікна, димарі та ін.

Специфікація

 • Метод установки: клей К- 36 , покрівельні цвяхи
 • Розміри рулону: 15 x 1 м
 • Номінальна вага : 2.2 кг/м2

Основа: склохолст

Нижній і верхній шар: дрібний пісок

Тип бітуму: СБС –модифікований бітум

  LiteBase PrimeBase U-EL
   LiteBase 500  K EL Prime Base U-EL UltraBase 
Довжина м.п. 25 20 15
Вага г/м. кв. 500 1700 2200
Товщина мм. 0,65 1,5 2
Клейова смуга Є нема Є

Умови застосування:

Під гнучку черепицю Катепал як підкладковий шар використовують підкладковий килим по всій поверхні даху. Це необхідно для посилення вузлів покрівлі з метою забезпечення гарантованої довголітньої служби. У даній ситуації площа килима повинна в 1,15 разів перевищувати площу самої покрівлі. Монтується підкладковий шар паралельно карнизного звису знизу вгору з нахлестом не менш 10 см. У разі, якщо ухил покрівлі більше 1.3 (приблизно 18 градусів), то підкладковий матеріал можна укладати тільки в ендові і торцеві частини покрівлі, на ковзани і карнизні звіси, а також в місцях проходок через покрівлю (у місцях примикання до вертикальних стін, навколо пічних труб і мансардних вікон).

Герметизуючий клей К-36

Клей Katepal К-36 часто використовується для герметизації таких вузлів: нахлестів черепиці на ендовий килим, а також місць примикань проходок килимових вентиляційних систем і для нахлестів підкладкового килима. Герметизуючий клей K-36 випускається в таких ємностях: 0,3 літра, 3 літра і 10 літрів.

Герметизуючий клей К-36

Загальні характеристики:

 • Наносити при температурі: від + 5 до + 50 º С
 • Зберігати при температурі: до + 33 º С
 • Час висихання до відлипу (залежить від температури навколишнього повітря і товщини нанесеного шару): приблизно 5 годин при + 20 º С; остаточне висихання - від 1 до 14 днів.)

Розхід клею К-36:

Найменування ділянки Розхді клею К-36 л/п*м Товщина нанесення, мм. Ширина нанесення, мм.
Розхід клею л/п*м 0,1 1 100
Товщина нанесення, мм. 0,2 1 100
Ширина нанесення, мм. 0,1 1 100
Наплети підкладочного ковра 0,7 1 По всі поверхні

 Планки і цвяхи

 
Карнизна планка (капельник)

Карнизна планка (капельник)

Карнизна планка (капельник)

Розмір - 2 п.м.

Розгортка - 120/50/10 мм

Застосовується для захисту краю обрешітки

Інструкція: Поверх підкладкового килима по карнизу встановлюється металева карнизна планка, виконана з оцинкованого металу з полімерним покриттям - аналогічна карнизу для металочерепиці. Планка встановлюється з нахлестом мінімум 5см і кріпиться саморізами або покрівельними цвяхами зигзагоподібно з кроком 20см.

Торцева планка (вітрова / фронтонна)

Торцева планка

Торцева планка

Розмір - 2 п.м.

Розгортка - 100/25/65/15 мм

Застосовується для відведення води від країв даху

Інструкція: По торцях ската встановлюється металева торцева планка для захисту бітумної черепиці Katepal від бокового вітру. Планка кріпиться саморізами або цвяхами зигзагоподібно з кроком 20см.

Планка примикання (пристінна)

Планка примикання

Планка примикання

Розмір - 2 п.м.

Розгортка - 10/45/15/10 мм

Застосовується для герметизації примикань

Інструкція: У місцях примикання покрівлі з гнучкої черепиці Катепал до стіни або до труб потрібно правильно герметизувати стик . Фірма Katepal пропонує наступну схему: У місці стику встановлюється рейка трикутного перетину зі сторонами 50х50мм . Потім , поверх рейки розкочується підкладковий килим Катепал і стик ретельно промащується клеєм. Монтується бітумна черепиця. У місці стику вона заводиться на вертикальну стіну і приклеюється . Зверху розкочується килим ендови , із заходом на стіну не менше ніж на 30см і на покрівлю - на 20см , і приклеюється покрівельним клеєм. Поверх бітумної покрівлі Катепал встановлюється металева планка примикання . Вона штрібцуется в стіну або стик обробляється герметиком.

Гальванізовані цвяхи з широкою головкою Гальванізовані цвяхи   
Ми в мережі
Виникли питання?