+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Говорячи про дану гнучку черепицю слід зазначити, що Катепал ось уже понад півстоліття широко використовується в європейських країнах, його батьківщиною є Фінляндія. Щоб більш ретельно розібратися в особливостях гнучкої черепиці Катепал, розглянемо основні її характеристики.

Бітумна черепиця Катепал - краса і практичність

Важливою споживчою властивістю Katepal м'якої покрівлі є термін її експлуатації : термін експлуатації коло 50 – ти років а гарантійний термін служби 20 років.

Заснована в 1949 році фірма Katepal Oy є лідером серед виробників бітумних покрівельних матеріалів і бітумної продукції у Фінляндії. Покрівельні гонти Katepal задовольняють вимоги європейського стандарту EN 544 .

Виробник Катепал гнучкої черепиці готовий задовольнити найвишуканіші запити гурманів за кольором, моделі, формою і дизайном.

М'яка покрівля Катепал пропонує домовласникам нові унікальні властивості:

СБС -модифікований бітум, яким раніше користувалися тільки професіонали. Фірма Katepal зробила його доступним і приватним клієнтам у повному асортименті покрівельних гонтів у всіх відтінках.

СБС- еластомерний бітум є чудовим матеріалом для покрівельних гонтів, що володіє рядом переваг в порівнянні з іншими бітумними матеріалами для гонтів завдяки яким продукт і отримав назву Katepal. Чудова міцність на вигин і висока міцність на розрив.

Основні властивості бітумної черепиці Katepal

Гонти Katepal володіють виключною міцністю на багаторазовим вигином.

Ця властивість є цінною у процесі укладання, коли необхідно обробляти кромки і кути.

  • Еластичність зберігається і в холод.
  • Матеріал з довгим життєвим циклом.
  • Гранульоване покриття добре пристає і міцно тримається.
  • М’яка покрівля має легку вагу, гнучка і зручна в роботі.

Укладання самоклеючих покрівельних гонтів відбувається просто і без застосування спеціального інструменту. Всю роботу будівельник може легко зробити сам. 

 

Покрівля з черепиці

Покрівля з метало черепиці із полімерним покриттям

Покрівля

з СБС-еластомерно-бітумних гонтів

Міцна

++

++

++

Затратоефективна

++

++

++

Монтується легко і просто без спецінструменту

 

 

++

Гнучка, легко формувати

 

 

++

Легка по вазі, відсутність додаткового навантаження на конструкцію

 

 

++

++

Водонепроникна

 

 

++

Володіє хорошими звукоізоляційними властивостями

++

 

++

Вписується в ландшафт

++

 

++

Зберігає сніг на даху

+

 

++

Зносостійка та не вицвітаюча поверхня

++

+

++

Додаткова перевага від щільної дощаної обшивки покрівлі

+

+

++

Безпечне, функціональне покриття

+

+

++

 Переваги бітумної черепиці Катепал можна перелічувати до безкінечності, але основним є те, що у черепиці Катепал використовується бітум найвищої якості.

Також СБС модифікований бітум має найбільш широкій температурний діапазон від - 55 до + 110 С , що є властивим для кліматичної зони Ураїни.

Зателефонувавши в компанію Олніта, ми розповімо про всі деталі данного матеріалу. Купити бітумну черепицю Катепал за найкращою ціною у Львові. Тел: (095) 602- 87- 59 (097) 842 – 71- 28

Ми в мережі
Виникли питання?