+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Що ж таке ця композитна черепиця?

Слово «Композитна» означає, що в її складі є композиція із кількох матеріалів, різних по структурі та властивості, які в сукупності на виході дають продукт, що володіє перевагами кожного із своїх компонентів.

Винайшли і вперше застосували композитну черепицю у Новій Зеландії, намагаючись створити покриття із довгим терміном служби у екстремальних умовах. Від того часу минуло більше 60-ти років і композитка навідмінно виконує поставлені завдання.

Композитна черепиця - покрівля вищої якості

Композитна черепиця, чи як її ще називають композитна металочерепиця продукт на основі сталевого листа, вигнутого під конкретний профіль. Товщина листа 0,45-0,5мм (залежно від виробника) забезпечує з одного боку жорсткість при експлуатації, а з другого – можливість виконувати різні маніпуляції з листом при монтажі. Таким чином забезпечується легкість і жорсткість конструкції та моживість реалізації складних архітектурних форм.

Листам композитної черепиці надають різної форми, імітуючи керамічну черепицю, дранку, бітумну черепицю, різноманітні профілі металочерепиці, тому по вигляду вона сподобається дуже широкому колу споживачів.

Стальний лист композитної черепиці покривають шаром Алюцинку. Саме він відповідає за стійкість до корозії і дозволяє виробникам гарантувати термін служби до 50-ти років. А це, погодьтесь -немало.

Ну і, врешті, кам’яна крихта. Це те, що надає черепиці вишуканості та елегантності.

Композитна черепиця у Львові

Композитна черепиця та її вигідні переваги:

  • Невеликий розмір листа, чим досягається малий відхід при монтажі.
  • Горизонтальний метод кріплення і невелика вага листів надає стійкості до сильних вітрів.
  • Покриття листів алюцинком, який забезпечує стійкість до корозії.
  • Кам’яна крихта надає вишуканого вигляду, забезпечує додаткову шумоізоляцію, запобігає лавиноподібному сходженню снігу, а широка кольорова гамма не залишить байдужим нейвибагливішого покупця.
  • Композитна черепиця пожежобезпечна.

Основні шари та характеристики у композитній черепиці різних виробників практично однакові, та все ж різниця є. Бо ж і в борщі інградієнти однакові, та все ж у кожної господині він інший. Детальну інформацію Ви можете дізнатися за тел. (096)509-46-89.

 
Ми в мережі
Виникли питання?