+38 095 602-87-59 +38 067 153-14-61 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Мінеральна вата

Утеплювач з мінвати або мінеральна вата Rockwool – це волокнистий теплоізоляційний матеріал. Мінеральний утеплювач виготовляють виключно з мінеральної основи. В основному це силікатні розплави гірських порід.

Конструкції, ізольовані мінеральною ватою пропускають водяну пару – «дихають». У зовнішніх стінках не скупчується волога, що подовжує їх термін експлуатації. Хороша пружність на стискування або розрив.

Мінеральна вата Rockwool у Львові - багаторічний досвід використання в якості теплоізоляційного шару для об'єктів цивільного та промислового будівництва, що довів чудову якість матеріалу. Причому в якості утеплення даний мінеральний матеріал може використовуватися як при будівництві нових об'єктів, так і для вже зведених будівель.

Мінеральна вата ROCKWOOL. Пожежна безпека.

Кам'яна вата ROCKWOOL є негорючою, так як вона виробляється з негорючої сировини - натурального каменю (головним чином, базальт, габро). Застосування негорючих будівельних матеріалів сприяє підвищенню пожежної безпеки будівель.

Згідно з європейською вогняною класифікацією серед семи єврокласів (A1, A2, B, C, D, E, F) вище всього класифікуються негорючі, не приймаючі участі в поширенні пожежі вироби, позначені A1. У класифікації комплексно враховується поведінка виробу під впливом вогню на підставі 5 різних параметрів:

  1. Кількість і швидкість виділення тепла.
  2. Час займання.
  3. Розповсюдження полум'я.
  4. Виділення диму.
  5. Виділення палаючих і падаючих крапель.

Вогнетривкі характеристики мінеральної вати Роквул.

Матеріали з кам'яної вати ROCKWOOL з легкістю отримують клас A1 - найвищий і безпечний вогневий клас. Все це завдяки їх неорганічній природі - мінеральної сировини, з якої виробляється мінеральна вата ROCKWOOL (базальт, габро). Волокна кам'яної вати витримують температури понад 1000 oC, тому застосування в будівельних перегородках матеріалів ROCKWOOL не тільки запобігає пожежі, але більш того - підвищує вогнестійкість перегородок будівлі, завдяки чому істотно збільшує пожежну безпеку будівлі як для знаходження на ньому людей, так і для майна, що зберігається.