+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Мінеральна вата

Мінеральна вата у Львові за оптовими цінами від компанії Олніта - це завжди вдалий вибір. Утеплювач з мінвати - це волокнистий теплоізоляційний матеріал, який виготовляють з мінеральної основи, зазвичай, це силікатні розплави гірських порід. Конструкції, ізольовані мінеральною ватою пропускають водяну пару – «дихають». У зовнішніх панелях не скупчується волога, що збільшує термін їх експлуатації. Також мінавату часто використовують для утеплення фасадів та дахових перекриттів. Вона володіє чудовою шумоізоляцією, тому її можна використовувати і в стінах для внутрішнього перекриття. При будівництві виробничих цехів базальтові теплоізоляції застосовують для термозахисту основних конструкцій.

Мінеральна вата ROCKWOOL у Львові

Мінеральна вата Rockwool є найпопулярнішим теплоізоляційним матеріалом у Львові, який виробляється з базальту і резольних смол в якості сполучного компонента. Одною з головних переваг утеплювача з мінеральної вати є його негорючість. Такий утеплювальний матеріал здатний витримувати температуру аж до 1000 градусів, що дозволяє забезпечити належний рівень безпеки під час пожежі. У разі пожежі, базальтовий утеплювач Роквул не горить, а також не виділяє жар і дим. Цей мінеральний утеплювач рекомендується в тому випадку, якщо необхідна стабільна і надійна робота стрімких конструкцій - матеріал довговічний навіть при високій вологості і різкій зміні температур.

Переваги мінеральної вати Роквул

Окремо варто відзначити довговічність цієї теплоізоляції - завдяки особливій волокнистій структурі матеріалу забезпечується його стабільність навіть протягом тривалого часу, що виключає їх передчасну деформацію. Плити з мінеральної вати не осідають і не вздуваються, що дозволяє зберігати належний рівень теплоізоляції протягом багатьох років.

Ще однією перевагою мінеральної вати Роквул, яка заслуговує на особливу увагу, є абсолютна екологічність цього утеплювача. Матеріал виготовлений з неорганічної та натуральної сировини, а його гідрофобність виключає можливість ураження утеплювача цвіллю і грибками, що робить можливим його використання навіть в дитячих приміщеннях. Мінеральна вата не піддається гниттю і впливу мікроорганізмів та комах.

Компанія Олніта з радістю допоможе Вам у виборі мінеральної вати. Уся продукція сертифікована та має гарантію виробника.

Ми в мережі
Виникли питання?