+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Holzplast - законодавець в області виробництва оздоблювальних матеріалів.

Компанія Holzplast - один з найбільших німецьких виробників оздоблювальних матеріалів, що поставляють на ринок України вініловий сайдинг, блок-хаус, фасадні панелі. У 2009 році продукція Holzplast відзначена нагородою «INTERNATIONAL AWARD FOR EXCELLENCE IN PRODUCTS & SERVICES» за бездоганну якість. Бренд року / EFFIE ® 2009 компанія отримала за найбільш успішний проект. На основі думки покупців про марку в національному масштабі компанія Holzplast в 2011 році стає володарем премії НАРОДНА МАРКА ®. На сьогоднішній день компанія займає лідируючі позиції і є навігатором у галузі виробництва будівельних матеріалів для всієї галузі. Продукція Holzplast - німецька якість № 1 в Європі.

Стабільна німецька якість: 50 років ваш Будинок буде радувати око, якщо ви віддасте перевагу матеріалам від Holzplast.

Блок-хаус, сайдинг, фасадні панелі від Holzplast.

Блок-хаус, вініловий сайдинг, фасадні панелі від компанії Holzplast визнані в Європі матеріалом № 1. Використання передового німецького обладнання та сировини дозволяє досягати високих параметрів якості, що відповідають міжнародним стандартам. Неперевершена якість виконання матеріалу відображено в поєднанні ряду характеристик продукції та ціни. Купити сайдинг у Львові сьогодні не проблема, причому крім вигідних цін вам можуть запропонувати і хороші умови доставки. Блок-хаус, фасадні панелі або сайдинг купити можна як у спеціалізованих магазинах, так і на нашому сайті.

Унікальна технологія RFOSTFEST гарантує стійкість до різких температурних перепадів, технологія FARBFEST захищає панелі від вигорання і втрати кольору. Встановленому фасаду вашого будинку будуть не страшні вітрові навантаження, підвищена вологість, вплив мікроорганізмів або комах. З урахуванням такої високої якості сайдингу, ціна на нього є абсолютно прийнятною. У виробництві продукції Holzplast використовується екологічно чиста сировина, яка не піддається гниттю, при нагріванні не виділяє токсичних речовин і не підтримує горіння. Всі матеріали відповідають європейським і українським гігієнічним та пожежним вимогам - сертифікати розміщені в однойменному розділі. Внутрішні стандарти якості Holzplast навіть більш жорсткі, ніж державні вимоги. І нехай на такий сайдинг, блок-хаус чи фасадні панелі ціни трохи вище, зате, зробивши один раз вклад в якісні матеріали, вам протягом 50 років не доведеться турбуватися про зовнішній вигляд вашого будинку.

Holzplast

Свобода вибору з Holzplast

Ви зможете вибрати і купити сайдинг, що відповідає Вашим індивідуальним вимогам і перевагам. Серії сайдинга відрізняються індивідуальними колірними рішеннями, різноманітними геометріями, що дають Вам можливість досконалим чином перетворити зовнішність Вашого Дому. Так що можна отримати індивідуальні проекти Будинків, комбінувати класичний сайдинг, фасадні панелі в єдиному стилі фасаду, якщо купити сайдинг. Львів рясніє магазинами, в яких є багатий вибір продукції Holzplast на будь-який смак (блок-хаус, фасадні панелі).

Сайдинг, фасадні панелі, блок-хаус - ціна на продукцію Хольцпласт

На сайдинг ціна складається з урахуванням ряду факторів. По-перше, це якість використовуваних сировинних компонентів, по-друге, досконалість використовуваної виробничої бази, і, нарешті, збалансованість рецептури. Вся продукція компанії Holzplast проводиться на автоматизованих німецьких лініях Krauss-Maffei Kunststofftechnik і Reimelt Henschel MischSysteme. Використовується сировина провідних зарубіжних постачальників: LG Chemicals, LRS і Kronos. Рецептура розроблена висококваліфікованими фахівцями в Німеччині і суворо дотримується. Процес виробництва ретельно контролюється внутрішніми стандартами компанії на всіх етапах виробництва, від вибору сировини до випуску готової продукції. Ціни на сайдинг Holzplast в більшій мірі залежать від перерахованих факторів.

Ми в мережі
Виникли питання?