+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Мансардні вінка Львів

Бачиться затишна, наповнена сонячним світлом оселя. Так хочеться зранку прокидатись від дотику проміння, а засинати під зоряним небом. І це реальність, яку можна втілити в проекті мансарди.

Мансардні вікна, як основний елемент мансарди.

Отже, якщо Ваше горище має висоту у центрі під гребенем 2,1-2,4 м - сміло перевтілюйте його у мансарду. Якщо ж Ваш проект - новобудова, то тут легше, бо у Вас, звичайно ж, є робочий проект і за порадою завжди можна звернутися до архітектора чи забудовника. В будь-якому випадку вибір за Вами, адже реалізовуються Ваші мрії. Залишилось тільки продумати кілька основних моментів.

І тут ми не помилимось, сказавши, що ключовим елементом у мансарді є вікно, оскільки при правильному виборі місця розташування, розміру і кількості мансардних вікон Вам відкриється чудовий краєвид і забезпечиться природнє освітлення приміщення. Завдяки схилу даху мансардне вікно пропускає більше світла до приміщення, ніж вертикальне. При облаштуванні вітальні та дитячої, під чи над мансардними вікнами, можна встановити додаткові вікна, або ж зкомбінувати кілька моделей вікон для максимального освітлення та розширення краєвиду. Не останню роль відіграє довжина вікна, що відповідає куту нахилу даху. Нижня межа вікна повинна бути 90-120 см над підлогою, а верхня межа – близько 200 см над підлогою. Відповідно, чим похиліший дах, тим довше вікно.

5 основних кроків у підборі мансардного вікна:

  1. Розрахувати кількість та розмір вікон для оптимального освітлення Вашої мансарди. Головний принцип – 10:1, тобто на кожні 10 м2 приміщення, мінімум 1 м2 засклення.
  2. Визначитися із функціональністю вікна, а саме, спосіб відчинення вручну чи пультом дистанційного управління.
  3. Обрати модель вікна. Серед усього різномаїття варіантів, переглянути які можна на нашому сайті, особливу увагу привертають панорамне мансардне вікно RotoAzuro 2.6м x 1.7м та вікно-балкон GDLCabrio(VELUX), що монтується у покрівлю як звичайне мансардне вікно, а при відчиненні перетворюється на справжній балкон у мансарді.
  4. Оцінити переваги можливих склопакетів і зупинитися на більш вдалому для Вас.
  5. Підібрати сонцезахисні аксесуари та ролети за розміром вікна та за вподобанням.

Приходьте, ми допоможемо втілити ваші фантазії у життя…

Ми в мережі
Виникли питання?