+38 096 752-00-96 +38 050 593-50-98 Львів, вул.Городоцька 128 а E-mail: olnita.com.ua@gmail.com Пн-Пт: 10:00 - 17:00, СБ-НД: Вихідний

Дах Львів

Продукція компанії Katepal (Дах Львів) - це фінські традиції якості та впровадження технічних інновацій. Постійне вдосконалення виробничих технологій дозволяє випускати конкурентоспроможний продукт, що завойовує авторитет серед покупців. Завод Катепал обладнаний за останнім словом техніки з максимальним ступенем автоматизації виробничих процесів.

Бітумні покрівельні гонти КАТЕPAL. Унікальні властивості.

Матеріал - СБС - модифікований бітум, яким раніше користувалися тільки професіонали. Компанія Katepal також зробила його доступним для приватних клієнтів у повному асортименті покрівельних гонтів у всіх кольорах.

СБС - еластомерний бітум є чудовим матеріалом для покрівлі, що володіє рядом переваг у порівнянні з іншими бітумними матеріалами, завдяки яким продукт і отримав назву Катепал.

Дах Львів, або чому сьогодні всі обирають, бітумну черепицю?

Чудова стійкість на багаторазовий згин і висока міцність на розрив листів Katepal. Ця властивість є цінним в процесі укладання, коли необхідно обробляти кромки і кути.

Матеріал Super Katepal не втрачає своєї еластичності навіть в холодну погоду. Здатність збереження властивостей в холодних умовах означає економію матеріалу і відсутність необхідності прив'язки укладання до певного сезону.

Сучасна бітумна покрівля і бітумні мембрани показали свою стійкість як в спекотних тропічних, так і в холодних арктичних умовах.

Наші кваліфіковані технічні спеціалісти допоможуть з прорахунком і наданням будь-якої інформації по даній покрівлі.

Зв'язатися з нами дуже просто, тел: +38 (095) 602-87-59 Олег

Ми в мережі
Виникли питання?